Amerika Vize Merkezi uzman danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini ister misiniz? HEMEN BAŞVUR
Amerika Vize Merkezi ®

Amerika vizesi başvurularında size özel sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanın.

Amerika Vize Merkezinin deneyimleri gösteriyor ki; Vize reddinin en önemli sebebi hatalı doldurulan vize başvuru formlarıdır. Alanın uzman olmayan ve deneyimsiz kişilerin gerçekleştirdiği başvurularda bununla sıklıkla karşılaşmaktayız.
Vize sürecinin en önemli aşaması şüphesiz vize başvuru formunun hazırlanmasıyla başlamaktadır. Konsolosluk yetkililerine kendinizi ilk olarak hazırlanan vize başvuru formu ile tanıyacaklarını unutmayın!
Amerika Vize Merkezi, Amerika Vizesi Sürecini Hatasız Olarak Sizin İçin Yönetmektedir.
Başarılı ve uzun süreli Amerika vizesi sahibi olmak için Şimdi ARAYIN!
Amerika Vize Merkezi ®

10 Yıllık Vizenizi Biz Alıyoruz!

Kurulduğu günden itibaren birçok insan ” Amerika vizesi ” hayalini gerçekleştiren ofisimiz, yüksek vize oranıyla Türkiye’nin en popüler vize merkezlerinden birisi olmayı başarmıştır.
Sizin için sağlamış olduğumuz hizmetimizle birlikte 10 yıllık vize sahibi olmanızı sağlayacaktır.
Eksiksiz Başvuru
Vize başvurularına red sebebi verilmesindeki en önemli etken: Yanlış doldurulan vize başvuru formudur. Amerika Vize Merkezi ile güvenle vize başvurunuzu gerçekleştirin.
Uzman Kadro
Alanında uzman ve ilgili kişilerden oluşan ekibimiz; Tüm vize sürecinizi güvenle yürütmektedir. Aynı zamanda sağlanan destekle birlikte aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabileceksiniz.
Hızlı Destek
Pazartesi-Cumartesi saat 09:00/18:30 saatleri arasında dilediğiniz zaman aralığında danışmanlarımızdan kolayca destek alın. Detaylı bilgi almak için şimdi, İLETİŞİME GEÇİN.
0
Etkinliğe Sponsorluk
0
Yıllık Deneyim
0
Kişilik Ekip
0
Mutlu Müşteri
Alanında Uzman Olan Amerika Vize Merkezi İle 10 Yıllık Vize Sahibi Olun ! HEMEN BAŞVUR
Amerika Vize Merkezi ®

Amerika Vize Merkezinin Ayrılacılıklı Hizmetiyle, Amerika Vizesi Sahibi Olun!

Amerika Vize Merkezi ile isterseniz İstanbul’dan, isterseniz İstanbul dışından başvuru yapmanızı sağlamaktadır. Tüm Türkiye’ye Hizmet Veren Amerika Vize Merkezi İle Bir Adım Öndesiniz !
Eksik veya hatalı doldurulan formlar, hatalı hazırlanan dilekçelerden dolayı vize reddi alan kişi sayısı hayli fazladır.
Amerika Vize Merkezi ile 10 Yıllık Amerika Vizesi Sahibi Olun!

Neden Biz ?

Sürekli vize başvurusu gerçekleştirmek yerine tek bir başvuruda 10 yıllık Amerika vizesi sahibi olmak ister misiniz? Alanında uzman ve tecrübeli ekibimizin gerçekleştirdiği başvurular neticesinde 10 yıllık Amerika vizesi sahibi olun! Detaylı bilgi almak için İLETİŞİME GEÇİN!
  • Hızlı İletişim
  • Şeffaf Çalışma
  • Esnek Başvuru İmkanı
  • Memnuniyet Garantisi
Müşteri Hizmetleri - Amerika Vize Merkezi
Amerika Vize Merkezi ®

Amerika Vizesi Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı! Amerika Vize Merkezi İle GÜVENLE BAŞVURUN!

Deneyimlerimiz Gösteriyor Ki; Amerika vizesi sahibi olmak anlatıldığı kadar zor olmasa bile işinin ehli olmayan kişilerce gerçekleştirilen başvurular red yanıtı veriliyor.
Özellikle DS 160 formunun hatalı doldurulması veya kişinin gidiş amacının doğru belirtilmemesi karşımıza sıklıkla çıkmaktadır.
Basit hatalarla hem maddi, hemde zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız; Türkiye’nin ilk ve tek Amerika Birleşik Devletlerine özgü olan merkeziyle İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
HEMEN BAŞVUR
Amerika Vize Merkezi ile Güvenle Başvurun !
Amerika Vize Merkezi ®

Müşterilerimiz Ne Düşünüyor ?

Bugüne kadar birçok kişinin seyahat planını gerçekleştirmesine yardımcı olduk. Peki, bizim hakkımızda ne düşünüyorsunuz?
Fatma Nur Adıgüzel
Ev Hanımı
"Çocuğum ve kendim için ilk başvurumuz red olunca Amerika Vize Merkezi ile tekrar şansımızı denemek istedik. İyi ki denemiş, iyi ki Amerika Vize Merkezi ile çalışmışız."
Ahmet Üçler
Yönetici
"Vize sahibi olmak konusunda aklımda birçok soru işareti varken Amerika Vize Merkezini arkadaşımın önerisiyle buldum. İyi ki buldum! 10 yıllık vize sahibi olmamı sağlayan tüm ekibe teşekkür ederim."
Hüseyin Yapar
Yönetici Asistanı
"Bir hafta sonrasına randevumu alarak beni büyük yükten kurtaran tüm ekibe saygı ve sevgilerimi iletiyorum."
Büşra Gülin Yükselen
Ev Hanımı
"Oğlum oradaki dil okulunu kazanmıştı. Ancak ilk başvurumuzda vize alamadı. Ardından Amerika Vize Merkezi ile başvurduk ve vizemizi aldık! Özellikle Nurşah Hanım ve Ümit Bey’e sevgi ve saygılarımla."
Amerika Vize Merkezi ®

Sıkça Sorulan Sorular

  • Amerika Vizesi Başvurularında Hangi Alanlarda Yardımcı Oluyorsunuz ?
  • Amerika Vizesi Başvurum Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
  • Amerika Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir ?
  • Amerika Vize Ücreti Ne Kadar?
  • Amerika Vizesi Randevusu Ne Zamana Verilmektedir, Katılmak Zorunda Mıyım ?
  • Amerika Vizesi Mülakatına Katılım Zorunlu Mu ?