Amerika vizesi başvurularında size özel sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanın.

 

Amerika Vize Merkezinin  deneyimleri gösteriyor ki; Vize reddinin en önemli sebebi hatalı doldurulan vize başvuru formlarıdır. Alanın uzman olmayan ve deneyimsiz kişilerin gerçekleştirdiği başvurularda bununla sıklıkla karşılaşmaktayız.

Vize sürecinin en önemli aşaması şüphesiz  vize başvuru formunun  hazırlanmasıyla başlamaktadır. Konsolosluk yetkililerine kendinizi ilk olarak  hazırlanan vize başvuru formu  ile tanıyacaklarını unutmayın!

Amerika Vize Merkezi, Amerika Vizesi Sürecini Hatasız Olarak Sizin İçin Yönetmektedir.

Başarılı ve uzun süreli  Amerika vizesi  sahibi olmak için ŞİMDİ ARAyın ;

(0212) 909 30 70

10 Yıllık Vize Sahibi Olun

10 Yıllık Vizenizi Biz Alıyoruz!

Kurulduğu günden itibaren birçok insan ” Amerika vizesi ” hayalini gerçekleştiren ofisimiz, yüksek vize oranıyla Türkiye’nin en popüler vize merkezlerinden birisi olmayı başarmıştır.

Sizin için  sağlamış olduğumuz hizmetimizle birlikte 10 yıllık vize sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Amerika Vizesine, Amerika Vize Merkezi İle Güvenle Başvurun!

Amerika Vize Merkezinin Ayrılacılıklı Hizmetiyle, Amerika Vizesi Sahibi Olun!

 

Amerika Vize Merkezi ile isterseniz İstanbul’dan, isterseniz İstanbul dışından başvuru yapmanızı sağlamaktadır. Tüm Türkiye’ye Hizmet Veren Amerika Vize Merkezi İle Bir Adım Öndesiniz !

Eksik veya hatalı doldurulan formlar, hatalı hazırlanan dilekçelerden dolayı vize reddi alan kişi sayısı hayli fazladır.

Amerika Vize Merkeziyle Başvurunuzu Yapın !

Onlarca yıllık deneyimi ve güveniyle alanında uzman danışmanlarla başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirin.

Neden Biz ?

Hızlı İletişim

İhtiyaç duyduğunuz her an danışmanlarımızla kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Şeffaf Çalışma

Gerçekleştirilen başvurulardaki en önemli nokta şeffaflıktır.  Amerika Vize Merkezi  ile GÜVENLE BAŞVURabilirsiniz.

Esnek Başvuru İmkanı

Dilerseniz ofisimize gelerek, dilerseniz kargo yoluyla başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve kaliteli hizmet ilkemiz dahilinde başvurularınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Memnuniyet Garantisi

 Sadece başvuru süresince değil; Her an yanınızda olacak  Amerika Vize Merkezi,  gerçekleştireceğimiz işlemlerde memnuniyet garantisi sunmaktadır.  İdeal başvuruları ofisimizle birlikte gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Amerika Vize Merkezi ile 10 Yıllık Amerika Vizesi Sahibi Olun ! Sürekli vize başvurusu gerçekleştirmek yerine tek bir başvuruda 10 yıllık Amerika vizesi sahibi olmak ister misiniz ?
Alanında uzman ve tecrübeli ekibimizin gerçekleştirdiği başvurular neticesinde 10 yıllık Amerika vizesi sahibi olun!
Detaylı bilgi almak için İLETİŞİME GEÇin!

Sıkça Sorulan Sorular

Amerika vizesi  başvurularındaki kilit ve süreci etkileyen tüm noktalarda yer almaktadır.  Amerika vizesi başvuru formunun  doldurulması, vize başvurusunun sonraki adımı olan randevunuzun alınması ve gerekli dilekçelerin hazırlanması noktasında  alanında uzman danışmanlarımız  tarafından destek sağlanmaktadır.

Bu sorunun yanıtı başvurduğunuz döneme göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak  Amerika vizesi  başvurularındaki ortalama süre 2-4 hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Gerçekleştirilecek vize başvuru kategorilerine göre evraklarda değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen  iletişime geç iniz.

Amerika Vize Merkezi ile Güvenle Başvurun !

Alanında Uzman Olan Amerika Vize Merkezi
İle 10 Yıllık Vize Sahibi Olun !

Birçok Etkinliğe Sponsorluk
10 Yıllık Deneyim
7 Kişilik Ekip
+4376 Mutlu Müşteri

Amerika Vizesi Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı! Amerika Vize Merkezi İle GÜVENLE BAŞVURun.

 Deneyimlerimiz Gösteriyor Ki;  Amerika vizesi  sahibi olmak anlatıldığı kadar zor olmasa bile işinin ehli olmayan kişilerce gerçekleştirilen başvurular red yanıtı veriliyor.

  Özellikle  DS 160 formunun  hatalı doldurulması veya kişinin gidiş amacının doğru belirtilmemesi karşımıza sıklıkla çıkmaktadır.

 Basit hatalarla hem maddi, hemde zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız; Türkiye’nin ilk ve tek Amerika Birleşik Devletlerine özgü olan merkeziyle İLETİŞİME GEÇebilirsiniz.

Amerika Vizesi Hakkında Bilgiler

Tüm  Amerika vizesi  başvurularında yanınızda olan kurumumuz: Eşsiz imkanları sunarken, bürokratik işlemlerin yoruculuğu ve sıkıcılığı olmadan  Amerika vize  başvurunuzu gerçekleştirmektedir.

Danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilen başvuruların neticesinde vize alma şansınız aynı oranda artacaktır. Tamamı İngilizce olarak hazırlanan dilekçeler ve başvuru formlarıyla sürece  bir adım önde başlayacaksınız!

Şimdi Amerika Vizesine Güvenle BAŞVUR, 10 Senelik Vize Sahibi OL !

Her sene yenilenen veya birkaç haftalık verilen vizelerle uğraşmayın!  Amerika Vize Merkezi  ile 10 senelik vize sahibi olma şansını yakalayın. Detaylı bilgi için ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇ !

Ofisimizle İletişime Geçerek Kolaylıkla Vize Sahibi Olabilirsiniz!

*Amerika Vize Merkezi özel ve bağımsız bir organizasyondur. Amerika Birleşik Devletleri ile herhangi bir bağlantısı YOKTUR. 2008 yılından itibaren Amerika vizesi alanında profesyonel destek sağlamaktadır. Amerika turist vizesi, öğrenci vizesi gibi merak ettiğiniz birçok vize kategorisi hakkında bilgiye Amerika Vize Merkezi güvencesiyle ulaşabilirsiniz. 

Amerika Vize Ücreti Ne Kadar ?

Hangi vize kategorisinde başvurunuzu gerçekleştireceğiniz Amerika vizesi ücretini etkilemektedir. Ancak Amerika vizesi ücretini tek bir kategoride düşünmek doğru olmayacaktır.

Amerika Vizesi Harç Bedeli Tablosu:

Amerika Vize Türü Başvuru Ücreti
Amerika Vize Başvuruları ve amerika vize ücreti 2016 (B1/B2, C/D, F1/F2, M1/M2, I, J1/J2), Turizm ve iş amaçlı ziyaretçiler, transit yolcular, mürettebat, öğrenciler, basın mensupları, değişim programı kapsamındaki ziyaretçiler $160
Göçmen Olmayan ve I-797 “Notice of Action” başlıklı çalışma onayı ile yapılan başvurular (H, L, O, P, Q, R) $190
E Vizeleri, Ticari/Yatırımcı Amerika Vize ücreti $270
Nişanlılık Amerika Vize Ücreti (K) $240

 

Amerika Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir ?

Öncelikle Amerika vizesi için gerekli evrakları hazırlarken kontrollerin doğru yapılması gerektiğini belirtmek isterim. Amerika Vize Merkezi olarak başvurularımızı Amerika Büyükelçiliğinin istediği düzende hazırlıyoruz.

Evrakların aktarılan bilgilerle uyuşmaması veya evrakların eksik olması vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden evrakları hazırlarken merkezimizle İLETİŞİME GEÇebilirsiniz. 

 Amerika Vizesi Randevusu Ne Zamana Verilmektedir, Katılmak Zorunda Mıyım ?

Amerika turist vizesi, Ticari vizeler ve Amerika öğrenci vizesi, Değişim Vizesi Amerika Tedavi Amaçlı Ziyaretçi Vizesi ve Amerika Transit Vize başta olmak üzere birçok farklı kategoriden başvuru için kişilerin Amerika Konsolosluğu birimlerine gitmeleri gerekmektedir.

Ancak belli kriterlere sahip kişiler vize randevularından muaf tutulmaktadır. Bu şartlar aşağıda yer almaktadır.

 Amerika Vizesi Randevu Muafiyetini Kapsayan Kişiler:

  • Ebeveynlerinden herhangi birisi daha önce Amerika vizesi almış ve başvurunun gerçekleştirileceği kişi 14 yaşından küçükse,
  • Kişinin daha önceden sahip olduğu Amerika vizesi varsa ve 80 yaşını aşmışsa vize randevusuna gitmesine gerek yoktur.

  Amerika Vizesi Randevusu Ne Zamana Verilmektedir ?

Bu süreyle alakalı net bir yanıt verebilmek maalesef münkün değildir. Ancak ortalama bir süre verilerek haraket edilebilir. Bunların yanı sıra vize randevusu süresini etkileyen oldukça fazla faktör karşımıza çıkmaktadır.

Konsolosluğun yoğunluğu, başvuru kategorisi ve gerçekleştirilen işlemin tarihi gibi birçok faktör daha bu süreyi temelden etkilemektedir. Bu yüzden başvuru yapmaya karar verdikten hemen sonra tarihleri öğrenmek için alanında uzman danışmanlara sahip olan Amerika Vize Merkezi ile güvenle iletişime geçebilirsiniz.

Amerika Vizesi Mülakatına Katılım Zorunlu Mu ?

  Amerika vizesi mülakatı genellikle insanlarda tereddüt yaratmaktadır. Sanılanın aksine Amerika vizesi mülakatları oldukça kolay ve temel sorular üzerine kurulmuştur.  

 Ne amaçla seyahat edeceğiniz, seyahat tarihleriniz gibi oldukça temel ve basit sorular yönlendirilmektedir. Asıl dikkat edilmesi gereken nokta; Amerika vizesi başvuru formudur. Kişiye özel birçok soru formda sorulmaktadır. Şahsınıza ve ailenize ait bilgiler, konaklayacağınız lokasyon ve yer, kişiye özgü çıkan birçok soru Amerika vizesi başvuru formunda karşımıza çıkar. 

  Dilerseniz Amerika Vize Merkezinin profesyonel vize destek hizmetlerinden yararlanarak Amerika vizesi başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Amerika Vize Merkezi, 2008 yılından itibaren kişi ve kurumların başvurularını Amerika Konsololsuğunun talep ettiği düzende gerçekleştirmektedir. 

 Amerika vizesi red sebeplerinden birisininde hatalı ve eksik doldurulan formlar olduğunu biliyor muydunuz ?